Hledat

Menu


Znak SDH Kralupy

  

Znak Soptíků

A5221050-0ed5-4851-92d6-416d445cce15

Máte otázky ?OdkazyVelká Bučina

31.srpna krátce po půlnoci, vyjížděla naše jednotka společně s HZS středočeského kraje ze stanice Kralupy nad Vltavou a SDH Velvary k nahlášenému požáru dřevěné nohejbalové boudy. I přesto, že se jednotkách podařilo dostat rychle požár pod kontrolu, budovu zcela zničili plameny.


 
 
 
 
 
 

Odolena Voda

20. srpna vyjížděla naše jednotka k požáru 150 kusů kulatých balíků slámy společně s okolními jednotkami dobrovolných i profesionálních hasičů. Požár byl rozsáhlí na ploše cca 10×30 metrů. Hasiči museli před plameny chránit okolní haly a také dobytek. Na místě využili kolový nakladač k rozebírání balíků a zřídili dálkovou dopravu vody z vytvořené čerpací stanice.Postupně byl vyhlášen až III. stupeň požárního poplachu. Teprve po půlnoci mohlo dojít k postupnému snižování stupně poplachu a odvolávání jednotek. Tento požár způsobili děti a cena byla majitelem odhadnuta zhruba na 90 000,- kč.


 
 
 
 
 
 
 
 

Požár dýhárny

Krátce po desáté hodině v pátek 8. srpna 2014 vyjely dvě desítky policistů a téměř stovka profesionálních i dobrovolných hasičů k oznámenému požáru haly bývalé dýhárny v Kralupech nad Vltavou. Budova byla v ranních hodinách srovnána se zemí těžkou technikou ze Zbirohu. Během požáru se nikdo nezranil.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | mapa stránek | výměna odkazů