Hledat

Menu


Znak SDH Kralupy

  

Znak Soptíků

A5221050-0ed5-4851-92d6-416d445cce15

Máte otázky ?Odkazyuvolněná plechová střecha

Dne 13. ledna 2017, po 12:00 hod., zajišťovala naše jednotka, společně s jednotkou HZS Kralupy, větrem uvolněnou plechovou střechu hrozící pádem z 5. patra budoucí ubytovny v ulici Cesta Brigádníků v Kralupech (bývalý hotel Adriana).
Plech o délce přibližně 5 metrů byl z velké části uvolněn důsledkem silného větru a hrozil pádem do blízké ulice.


 
 

zaplavené parkoviště a hrozba vylití potoka

Dne 29. června 2017 byla naše jednotka starostou města vyslána k odčerpání vodní laguny na parkovišti HM Tesco Kralupy, která se zde vytvořila po silném dešti. Nasazena byla čtyři čerpadla, kterými bylo parkoviště postupně odčerpáno.

V průběhu čerpání byla jednotka odvolána do ulice Budečská stezka, kde hrozilo vylití Zákolanského potoka, zaplavení místních domů a fotbalového hřiště. Na místě již zasahovala jednotka profesionálních hasičů, která vyhodnocovala vzniklou situaci. Na potoce byl vyhlášen II. stupně povodňové aktivity (stav pohotovosti). Na pokyn velitele zásahu přivezla naše jednotka protipovodňové pytle z městského skladu. Tyto nebyly nakonec potřeba.

Po ukončení zásahu prováděla naše jednotka preventivní monitoring místních toků až do večerních hodin.


 
 
 
 
do vylití potoka mnoho nezbývalo... do vylití potoka mnoho nezbývalo...

požár pole

Dne 4. srpna 2017 zasahovala naše jednotka u velkého požáru pole mezi obcemi Máslovice a Vodochody. Celkem zde bylo přítomno 13 hasičkých jednotek.


 
 

požár střechy

Dne 25. srpna 2017, před 20. hodinou večerní, byla naše jednotka povolána k požáru střechy haly společnosti Valsabbia v Kralupech.

Členové jednotky vyjeli s dvěma cisternami k místu zásahu. Na místě již zasahovala jednotka profesionálních hasičů.


 
 
 
 

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | mapa stránek | výměna odkazů