Hledat

Menu


Znak SDH Kralupy

  

Znak Soptíků

A5221050-0ed5-4851-92d6-416d445cce15

Máte otázky ?OdkazyTaktické cvičení

Dne 15. listopadu 2018, krátce po 09:00 hod.,byl naší jednotce nahlášen požár střešní konstrukce na zámku Veltrusy.
Jednotka na místo vyjela se dvěmi výjezdovými cisternami. Po příjezdu na místo události bylo zjištěno, že se jedná o taktické cvičení.


 
důležité instrukce od velitele zásahu důležité instrukce od velitele zásahu
 

Požár lesa u Minic

Dne 20. srpna 2018 jsme se účastnili hašení požáru lesa, který vypukl v části obce Minice. Les hořel v oblasti Pod hradištěm, Kralupy.
Požár jsme likvidovali v přidělené části.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Požár lesa u Veltrus

Dne 24. července 2018, v dopoledních a následně podvečerních hodinách, zasahovala naše jednotka opět u ohnisek požáru v lese nedaleko obce Veltrusy. K eliminaci ohnisek nám výrazně napomáhá přední nárazníkový monitor namontovaný na jednom ze zásahových vozidel.
Od 19. července 2018 byly jednotky požární ochrany na toto místo vyslány již několikrát a to z důvodu opětovného výskytu ohnisek na různých místech.


 
 
 
 
 
 

Požár střechy drážní budovy

Dne 8. července 2018 jsme zasahovali u požáru střechy již nepoužívané drážní budovy v oblasti bývalého DEPA Kralupy.
Po domluvě s velitelem zásahu jsme se podíleli na dálkové dopravě hasební vody.


 
 

Odstranění popadaných stromů

Dne 1. června 2018, v odpoledních hodinách, zasahovala naše jednotka u dvou spadlých stromů v důsledku silné bouře, která se přehnala přes město Kralupy nad Vltavou.
Nikdo nebyl zraněn.


 
 
 

Čerpání vodní laguny

Dne 23. května 2018, těsně před 19:00 hod., jsme byli povolání k čerpání vodní laguny, která se vytvořila v ul. V Růžovém údolí, v Kralupech.


 
 

Požár části střechy, bývalé DEPO

Dne 22. března 2018 byl nahlášen požár střechy drážního domku v oblasti bývalého DEPA v Kralupech, ul. Poděbradova. Na místě již zasahovala profesionální jednotka HZS Kralupy.


 

Požár střešní izolace

Dne 24. ledna 2018 zasahovala naše jednotka dvakrát u nahlášeného požáru střešní izolace průmyslové haly firmy Valsabbia v Kralupech nad Vltavou.

Na místo události se sjelo několik hasičských jednotek.

Při požáru naštěstí nedošlo k žádnému zranění osob.


 
 
 
 

Hořící odpad u nádraží

Dne 22. ledna 2018 vyjela naše jednotka k požáru nahromaděného odpadu v rozpadlých budovách u nádraží. Poblíž kolejí u trati ve směru Kralupy nad Vltavou - Dolany nad Vltavou.


 
 
 

Požár bývalého drážního domu

Dne 6. ledna 2018, krátce po půlnoci, zasahovala naše jednotka u požáru bývalého drážního domu v ulici Na Horkách, Kralupy nad Vltavou.
Uvnitř budovy hořel nahromaděný odpad. Po dohodě s velitelem zásahu zůstala naše jednotka na místě události v záloze.


 
 

Silvestrovská noc

Příchod Nového roku 2018 oslavili naši členové tradičně v pohotovosti. Tento den obnáší každoročně zvýšené riziko požárů a z tohoto důvodu prováděli naši členové od 23. hodiny preventivní průjezdy městem. Následně se přesunuli k lávce pro pěší a cyklisty, kde probíhala dohlídka u novoročního ohňostroje.

Po skončení ohňostroje byl proveden další kontrolní průjezd městem, přičemž byly uhašeny dva malé požáry odložené zábavní pyrotechniky.

Preventivní činnost byla ukončena po 2. hodině ranní návratem na základnu.


 

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | mapa stránek | výměna odkazů