Zajímavé odkazy

Informace pro občanyVVH 2019

Dne 26. ledna 2019 se konala Výroční valná hromada Sboru dobrovolných hasičů Kralupy nad Vltavou. Každoroční shrnutí činností sboru, absolvovaných školení jednotky, stavu techniky a dalších zpráv o našich aktivitách za uplynulý rok, se jako již tradičně konalo ve vinárně Hotelu Sport od 18:30 hod.

Po přivítání všech hostů a úvodních slovech starosty sboru Milana Krejzy, následovala minuta ticha k uctění památky zesnulých členů. Posléze se plynule přešlo ke čtení zpráv o činnostech sboru za rok 2018, zprávě o zásazích jednotky za rok 2018, stavu techniky, zprávě pokladníka a zprávě Kontrolní revizní komise. Na rok 2019 se nastínili již pevně dané akce a aktivity do budoucna.

Závěr patřil udělování ocenění a vyznamenání členů sboru. K vyzdvihnutí patří ocenění za záchranu života pěti našim členům sboru, kteří poskytli neodkladnou první pomoc našemu kamarádovi, kolegovi, jenž náhle zkolaboval při výjezdu jednotky. Velký dík patří i posádce dopravní policie, která se v tu chvíli nacházela v blízkosti naší stanice a rovněž přispěchala na pomoc.

Úplný závěr završil výborný guláš připravený velitelem jednotky Jiřím Vachalcem.

Ocenění a vyznamenání  

Rozhovory


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | výměna odkazů